Календар
« Липень 2024 » | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Статистика
Онлайн всього: 3 Гостей: 3 Користувачів: 0
|
Ми за мир
Нам потрібне мирне небо,
Синє-синє, світле-світле,
Миру нам сьогодні треба!
![](/_nw/3/s26013581.jpg)
Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.
![](/_nw/3/s90835547.jpg)
З нагоди Дня миру у учнів Фошківської початкової школи день розпочався з виконання Державного Гімну України та години спілкування «Хай буде мир у нашій рідній Україні». Під час якої учні декламували вірші про мир, розмальовували розмальовки, вирізали долоньки на яких писали побажання для України, брали участь у флешмобі та вікторині. Школярі висловлювали побажаннями миру та злагоди, свої сподівання та мрії пов’язані з мирним майбутнім. Нехай же увесь світ почує голоси наших маленьких українців: «Хай буде мир на всій Землі!».
![](/_nw/3/s79487491.jpg)
![](/_nw/3/s52239420.jpg)
![](/_nw/3/s27404299.jpg)
Переглядів:
122
|
Додав:
foshkynwk2
|
Дата:
22.09.2022
|
|
![](/_nw/3/s28258832.jpg)
З 7 по 17 вересня у школі проводився «Олімпійський тиждень», присвячений Дню фізичної культури та спорту.
Впродовж всього тижня учні змагалися у спритності та витривалості та отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи. В рамках Олімпійського тижня в нашій школі були проведені Олімпійські уроки на тему «Спорт в житті моєї родини». У класних колективах 1-4-их класів були проведені години спілкування: «Здоровим бути – зі спортом дружити»; «Спорт – це здоров’я»; «Історія Олімпійських ігор»; «Досягнення українських спортсменів»
Ми вже вкотре переконалися, що в нашій школі ростуть сильні, спритні й сміливі діти. Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами.
Далі буде…
![](/_nw/3/s86922807.jpg)
Переглядів:
106
|
Додав:
foshkynwk2
|
Дата:
17.09.2022
|
|
Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров'я. Незнання або невміння дотримуватися певних правил часто призводить до втрати не тільки здоров'я, а навіть життя. Як ми знаємо, що з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров'я та життя потрібно завжди чітко дотримуватись встановлених Правил дорожнього руху.
![](/_nw/3/s68303930.jpg)
З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах та закріплення знань Правил дорожнього руху в Фошківській початковій школі з 05.09-09.09 пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Відповідно до тематики Тижня в школі проводилися ряд масштабних та інформативних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.
![](/_nw/3/s65742086.jpg)
Зокрема було проведено бесіди, розроблено та розповсюджено пам’ятки буклети «Безпечна дорога до школи», ознайомлено з інформаційним стендом «Правила дорожнього руху». Також учні переглянули та обговорили з учителями презентації «Все про залізну дорогу», «Будь обережним на дорозі», мультфільм «Азбука безпеки на дорозі», відео «Права і обов’язки пішоходів». З учнями першого класу була проведена екскурсія «Правила дорожнього руху в моєму селі» і створена пам’ятка «Я велосипедист».
![](/_nw/3/s17643657.jpg)
Всі заходи були проведені в повному обсязі, відповідно до плану, на досить високому рівні і послужили основою для подальшої мотивації школярів з вивчення правил безпечної поведінки на дорозі. Різноманітність форм дозволило їм проявити свою активність і творчість. Кожна освітня діяльність містила цікавий пізнавальний матеріал.
Проведення Тижня показало, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.
![](/_nw/3/s63173867.jpg)
Переглядів:
100
|
Додав:
foshkynwk2
|
Дата:
17.09.2022
|
|
![](/_nw/3/s08255717.jpg)
1 вересня - День Знань. Очікуване і незвичайне, бо це свято Першого дзвоника, початок нового навчального року. На жаль, із-за повномаштабної війни проти України сьогодні більшість українських школярів знаходяться поза межами своєї рідної школи. Для всіх українських школярів пройшов Всеукраїнський урок "Повертаюся до навчання". З привітанням виступили перша Леді України Олена Зеленська, Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, зірки естради та видатні діячі України.
![](/_nw/3/s56213508.jpg)
Перший урок «Ми українці: честь і слава незламним», «Можна все на світі вибирати, сину, Вибрати не можна тільки Батьківщину» в нашому закладі цього начального року пройшов у офлайн режимі і був присвячений ще більш глибокому усвідомленню вихованцями, що ж таке Батьківщина, держава, патріотизм, якими були, є і мають стати українці, щоб ні у кого ніколи не виникало бажання нав’язувати українцям, як їм жити, з ким дружити, якою мовою говорити і куди рухатися у розвитку своєї суверенної незалежної держави.
Хочеться побажати, щоб цей день не був причиною суму і тривог, а запам’ятався довгоочікуваними веселими зустрічами, завзятим і дзвінким сміхом, новими цікавими знайомствами й пробудженням спраги до знань. Щоб сил і терпіння вистачило на весь прийдешній рік! Високих оцінок, легких контрольних, цікавих уроків і вірних друзів. Старання, терпіння, удачі!
Переглядів:
100
|
Додав:
foshkynwk2
|
Дата:
01.09.2022
|
|
![](/_nw/3/s25250355.jpg)
Ось і завершується ще один навчальний рік, починається пора канікул. Для кожного з нас свято Останнього дзвоника має своє значення. Для учнів – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.Сьогодні особливий день для наших випускників. Для когось — це початок нового навчання, здобуття вищої освіти, для когось — початок трудового життя. Нехай вам щастить у всіх ваших починаннях. Бажаємо вам амбітних планів і величних звершень. Бажаємо вам невгамовності і пошуку, ініціативи. Ви є тим поколінням, яке реально змінить нашу країну. Не виключено, що ваша місія — змінити весь світ. Тому бажаємо вам здоров’я і добра, удачі і натхнення, Божого благословення. Вітаємо усіх із святом Останнього дзвоника. Отож, гайда на канікули, щоб з новими силами і позитивними враженнями знову взятися за книжки у вересні.
Переглядів:
106
|
Додав:
foshkynwk2
|
Дата:
26.08.2022
|
|
День ВИШИВАНКИ в календарі 2022 року припадає на 19 травня.
У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію.
ВИШИВАНКА - це яскравий приклад і підтвердження цього.
ВИШИВАНКА — це символ здоров’я та краси, щасливої долі й родової пам’яті, порядності й чесності, любові та святковості; крім того, вишиванка – це ще й оберіг від усього лихого, що може статися з людським життям.
уроки вчителів та учнів Фошківської початкової школи взяли участь у флешмобі #одягни вишиванку))
![](/_nw/3/s08652030.jpg)
![](/_nw/3/s15038933.jpg)
![](/_nw/3/s48855016.jpg)
![](/_nw/3/s17628843.jpg)
Переглядів:
140
|
Додав:
foshkynwk2
|
Дата:
24.05.2022
|
|
#Все_буде_УКРАЇНА
#Фошківська початкова школа
У неділю, 8 травня, в Україні відзначають День матері
День матері – це одне з найзворушливіших свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе у своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, пробачить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити, незважаючи ні на що❤️
Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.
У цей день, ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.
Зі святом! Всім миру та радісних новин❤
![](/_nw/3/s69407601.jpg)
Переглядів:
117
|
Додав:
foshkynwk2
|
Дата:
24.05.2022
|
|
ДЕНЬ ЄДНАННЯ В УКРАЇНІ!
![](/_nw/3/s64223143.jpg)
«Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його днем єднання. Відповідний указ уже підписано. Цього дня ми вивісимо національні прапори, одягнемо синьо-жовті стрічки та покажемо всьому світові нашу єдність», - заявив Володимир Зеленський під час свого відеозвернення до українців.
![](/_nw/3/s09737287.jpg)
День єднання – свято в Україні, яке відзначатиметься щороку 16 лютого в день єдності українців проти нового акту агресії з боку Росії проти України.
Цей День має консолідувати українців перед лицем загрози та інформаційного тиску.
Сьогодні, 16 лютого вперше, в Фошківській початковій школі ми святкуємо найважливіший день для нашої країни – День єдності. З єдиною Україною в серці ми всі разом назавжди будемо єдиною українською нацією. День єдності – це можливість у котре заявити на весь світ, що Українська нація – єдина, а її територія – неподільна. В нашому закладі відбувся флешмоб на підтримку Указу президента Володимира Зеленського «В ЄДНОСТІ СИЛА!»
СЛАВА НАЦІЇ! СЛАВА УКРАЇНІ!
Ми разом! Ми єдині з вірою в щасливе і мирне майбутнє нашої держави!
![](/_nw/3/s69290769.jpg)
Переглядів:
156
|
Додав:
foshkynwk2
|
Дата:
17.02.2022
|
|
Індивідуальний план роботи
під час карантину: 24.01-04.01.2022
соціального педагога
Фошківської початкової школи
Маковійчук Людмили Юріївни
...
Читати далі »
Переглядів:
145
|
Додав:
foshkynwk2
|
Дата:
03.02.2022
|
|
![](/_nw/3/s80027500.jpg)
![](/_nw/3/s57930318.jpg)
День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави в єдності українських земель.
Це свято відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.
З метою поглиблення знань з історії становлення та формування української держави, формування національної свідомості учнів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України у Фошківській школі організовано та проведено урок державності «Моя Україна» для учнів 1 класу
Учні впевнені в бажанні будувати Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань, бо Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.
Переглядів:
136
|
Додав:
foshkynwk2
|
Дата:
03.02.2022
|
|
|