Понеділок, 13.07.2020, 04:12
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Пошук
Вхід на сайт
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 53
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Фошківський навчально-виховний комплекс

Початкові класи

У 2017-2018 н.р 

Початкова школа — велика дитяча країна,
В ній відкривається білий наш світ.
Тут пізнає себе кожна дитина,
І відправляється звідси в політ.

 

1клас Фошківського НВК І ступеня 

Класний керівник - Труфин Аліна Петрівна

У нашому класі навчається 13 учнів. З них 7 дівчат і 7 хлопчиків.  Всі учні класу відвідували дитячий садок.

Більшість дітей мають хороші здібності до навчання. Всі учні класу навчаються із задоволенням. Дисципліна на уроках задовільна.

Колектив класу дружний, згуртований. Стосунки у класі товариські, толерантні, приятельські. Діти можуть самостійно організовувати справи, підтримувати одне одного й допомагати . Учнів всього класу цікавить життя природи, навколишньої дійсності та явищ природи. Тому й обрали конкретною справою класу «Розмаїття рослин рідного краю». Завдяки нашій конкретній справі, учні навчилися розпізнавати рослини найближчого оточення за ілюстративними зображеннями, групувати їх за вказаними ознаками (за кольором кори, розташуванням гілок, розміром листків), спостерігати за рослинами, за їх змінами з приходом наступної пори року, порівнювати рослини одна з іншою, узагальнювати набуті знання про рослини, а ще учні вчилися презентувати свою улюблену рослинку (власний малюнок, назву рослинки, усно висловлював думку про значення цієї рослинки для людей.). В даний час учні займаються вивченням кімнатних рослин та доглядом за ними у нашій класній кімнаті.

 

2 клас Фошківського НВК І ступеня – 6 учнів

Наш девіз:

Наша класна сімя трудівниця,

І з бажанням завжди вчиться,

Книгу знань вона гортає,

І вивчає, все вивчає!

 

Класний керівник-Маковійчук Уляна Василівна

Спеціаліст 2 категорії

Стаж роботи 14 років

Життєве кредо:

Щоб уникати помилок,

Треба набиратися досвіду,

Щоб набиратися досвіду,

Треба робити помилки.

Педагогічне кредо:

Навчаючи інших, навчаюсь сама.

Це – ми. Наш девізніколи не зупинятися на досягнутому.

У нашому класі навчається 4 учні. З них 3 дівчинки і 1 хлопчик. Клас вікової норми з групою інтелектуальних дітей.

Більшість дітей має високий навчальний потенціал і хороші здібності до навчання. Всі учні класу навчаються із задоволенням. Дисципліна на уроках добра. Учні старанно готуються до уроків.

Колектив класу діяльний, живий, енергійний. Стосунки у класі товариські, толерантні, приятельські. Діти можуть самостійно організовувати справи, підтримувати одне одного й допомагати в критичних ситуаціях. Тому й обрали конкретною справою класу «Скарбничка добрих справ». Завдяки їй намагаються зробити якомога більше добрих справ. Всі діти беруть участь у навчальних проектах, займаються пошуковою діяльністю та захищають знайдену інформацію. Також із задоволенням декламують вірші, співають пісні та танцюють на виховних заходах; є учасниками багатьох конкурсів, де займають призові місця. Всі учні 2 класу з повних сімей, де обоє батьків виховують дитину. Батьки зацікавлені в організованості класного колективу у високому рейтингу навчальних досягнень своїх дітей, а тому є активними учасниками освітньо-виховного процесу у школі.

3 клас  Фошківського НВК І ступеня – 10 учнів

Класний керівник -Реуцька Марія Дмитрівна

Освіта вища.
Педагогічний стаж 37 рок
ів.
Кваліфікаційна категорія "спеціаліст
вищої категорії ,звання «Старший вчитель»".

 Головне завдання початкових класiв полягає втому, щоб навчити дитину вчитися, сформувати інструмент, без якого вона стає невстигаючою, нездiбною. Цим iнструментом, на думку відомого вченого, є п’ять умiнь: вмiння спостерiгати; думати; висловлювати думку про те, що бачу, роблю, думаю, спостерiгаю; читати; писати... Сухомлинський В.

Науково - методична тема над якою працює вчитель

Розвиток зв’язного мовлення на уроках в початкових класах.

Педагогічне кредо

«Кожний сам повинен бути таким, яким має робити інших, кожний педагог повинен володіти мистецтвом роботи…» Ян Амос Комен

В 3 класі навчається 10 учнів. З них - 6 дівчаток і 4 хлопчики.

Вся навчально-виховна робота в 3 класі спрямована на:

 1. створення умов для формування здорового способу життя ;
 2. збереження і зміцнення здоров’я учнів;
 3. підготовку дітей до тривалої навчальної роботи в школі, до творчого виконання завдань, засвоєння програмового матеріалу;
 4. засвоєння і виконання Правил для учнів;
 5. моделювання і будування виховної системи класу, спрямованої на розвиток і розкриття індивідуальності дитини, що вміє жити в класному колективі і будувати зі своїми однокласниками відносини дружби і взаємодопомоги;
 1. формування дружного колективу з активною життєвою позицією;
 2. розвиток індивідуальних здібностей учнів шляхом залучення в різні конкурси,вікторини,розвиваючі ігри;
 3. на цікаве, дружнє спілкуванням один з одним;
 4. виховання моральних якостей;
 5. можливість для самоствердження, прояву лідерських якостей;
 6. виховання учнів в дусі економії і бережливості (вчити учнів берегти суспільне добро, власні речі, шкільне майно, шкільне приладдя);
 7. виховання почуття відповідальності за доручену справу;
 8. прилучення учнів до скарбниць української культури на основі традицій, звичаїв, обрядів українського народу.

Дiти класу активнi, люблять i вмiють виконувати рiзнi доручення. Упродовж семестру ми всiляко пiдтримували рiвень громадської активностi, зацікавленостi життям класу, навчанням, що сприяло створенню позитивного мiкроклiмату в колективi. Це добре позначилося на успiхах дiтей у навчаннi. За семестр ми досягли успiхiв у вихованнi таких якостей, як iнiцiативнiсть, чеснiсть, акуратнiсть, вiдповiдальнiсть за власнi вчинки.

Конкретна справа класу: « Літопис шкільного життя»

       Протягом навчання у школі ми збираємо матеріал про життя школи. Зібрано фотографії про відкриття НВК, кожного випускного класу, інформацію про успіхи випускників.

 

4 клас  Фошківського НВК І ступеня

Класний керівник  - Дорубець Тетяна Петрівна

Спеціаліст

Стаж роботи: 1 рік

Життєве кредо:

Ставитися до людей так, як хочеш, щоб ставилися до тебе.

Педагогічне кредо:

«Учень – це не посудина, яку треба заповнити,

учень – факел, який треба запалити!»

   

Це – ми!

Наш девіз:

Не кажи – «не вмію»,

а кажи – «навчуся!»

У нашому класі навчається 6 учнів. З них 3 дівчинки і 3 хлопчики. Клас вікової норми з групою інтелектуальних дітей.

Певна частина дітей має достатній навчальний потенціал і хороші здібності до навчання. На уроках учні не завжди уважні. Лише певна частина учнів сумлінно ставиться до виконання домашніх завдань. Проте, у деяких учнів виникають труднощі у навчанні. Всі учні класу спокійно сприймають і виконують правила для учнів, в результаті чого дисципліна на уроках та перервах хороша.

У колективі класу переважає позитивна, сприятлива, товариська атмосфера, доброзичливість у взаєминах. Дітям подобається бувати разом, їм хочеться частіше перебувати в класі, брати участь у спільній діяльності. У колективі справедливо ставляться до всіх, намагаються допомагати одні одним. Учні стараються приймати активну участь у громадському житті класу та школи, виконують доручення вчителів. Є учасниками різних конкурсів.

Всі учні 4 класу з повних сімей, де обоє батьків виховують дитину. Вони приділяють належну увагу вихованню дітей в сімї. Більшість батьків цікавляться успіхами своїх дітей у навчанні, надають допомогу класному керівникові та регулярно відвідують школу.