Середа, 19.02.2020, 09:51
Вітаю Вас Гість | RSS

Фошківський навчально-виховний комплекс І ступеня

Головна » Архів матеріалів

14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День українського козацтва та День захисника України.

Про козаків написано багато наукових праць і художніх творів, знято безліч фільмів. Унікальність нашої історії й нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків. Через козацтво створювалася наша історія, і кожен з нас не тільки причетний, а й відповідальний за неї.

Тож напередодні цього чудового свята, з 07 по 11 жовтня 2019 року, класні керівники Фошківського НВК І ступеня провели бесіди «Ми – нащадки козацької слави», спрямовані на виховання в учнів патріотизму, інтересу до вивчення історії свого народу, бажання стати нащадками славних лицарів українських - козаків. Учні початкової школи підготували виставку малюнків «Славні козаки».

Учні із захопленням дивилися відео « Виникнення Запорізької Січі».

Протягом тижня вчителі проводили спортивні змагання, в яких взяли участь учні 1-4-х класів. А як вболівали за своїх однокласників ті, хто не зміг взяти участь у цікавих змаганнях на швидкість, спритність, витримку!

Наприкінці тижня учні 2 класу в разом з класним керівником відвідали сільську бібліотеку, у якій із цікавістю розглядали ілюстрації козаків та слухали розповідь бібліотекаря. Діти також розповідали, що їм відомо про свято Козацької Покрови. Учні також стали учасниками цікавої вікторини та продемонстрували свої знання з історії козацтва. Цікаво й радісно було спостерігати за хлопцями, які стали учасниками веселих конкурсів і продемонстрували спритність та інтелект.

Тиждень видався насиченим та емоційним,під час якого учні школи довели,що « Козацькому роду нема переводу!».

 

... Читати далі »

Переглядів: 46 | Додав: foshkynwk | Дата: 06.11.2019 | Коментарі (0)

Переглядів: 49 | Додав: foshkynwk | Дата: 24.10.2019 | Коментарі (0)

Ранкова зустріч сприяє психологічному налаштуванні дитини до навчання, об’єднує дітей, і що дуже важливо створює позитивний настрій учнів. Діти приходять до школи зі своїми проблемами і різноманітним настроєм, тому завдання вчителя створити у класній кімнаті, на вулиці позитивну атмосферу у якій дитина на певний час забудить про особисті проблеми і у єдиній радісній шкільній спільноті буде навчатися.

Переглядів: 42 | Додав: foshkynwk | Дата: 09.10.2019 | Коментарі (0)

Кожне свято для дітей – справжнє море радості, гарних емоцій та величезного задоволення. У Фошківському НВК I ступеня стало традицією проводити свято Осені та осінній ярмарок. Цього року він пройшов 7 жовтня і своєю змістовністю та різноманітністю спонукало піднесенню святкового настрою всіх присутніх у прикрашеній з любов’ю залі.

Вчителі та вихователі зуміли створити неповторну атмосферу свята та поринути разом зі своїми вихованцями в неповторний осінній колорит в піснях,віршиках та вікторинах, в яких діти показали свої творчі здібності, а педагоги свою майстерність по підготовці дітей до свята, передати настрій осінньої пори, коли природа готується до зими.

Під слова пісень та віршів, під відповідний музичний супровід діти поринули у чарівну осінню атмосферу

Хлопчики та дівчатка, одягнені у вишиванки представляли свої композиції, прославляючи осінь за її красу та врожаї. В кінці свята був організований батьками, вчителями та вихователями багатий та смачний ярмарок.Ярмарок розпочався піснею «Осінь» виконаною дівчатами школи.

Кожен клас представляв та продавав свої домашні смаколики.

Діти та присутні в залі отримали справжню насолоду від осіннього свята та смачного ярмарку.

... Читати далі »

Переглядів: 35 | Додав: foshkynwk | Дата: 09.10.2019 | Коментарі (0)

На виконання наказу Фошківського НВК І ст. від 02.09.2019 року №46-О «Про проведення предметних тижнів та декад у 2019/2020 н.р.» у школі з 16 вересня по 20 вересня 2019 року було проведено заплановані заходи до Всеукраїнського тижня протидії булінгу. Тиждень розпочався загальношкільною лінійкою на тему: «Правила поведінки учнів у школі». Вчителями початкових класів було проведено турнір ввічливих слів «Дякую, Будь-ласка». А також проведено флешмоб «Стоп, булінг».
Переглядів: 40 | Додав: foshkynwk | Дата: 09.10.2019 | Коментарі (0)

                                

 Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією стало у Фошківському НВК І ступеня стало проведення тижня фізичної культури і спорту, присвяченого Дню фізкультури та спорту. Цього року він пройшов з 9 по 16 вересня. Метою проведеного тижня було визначено поширення ідей олімпійського руху в Україні, активізацію фізкультурно-масової роботи в навчальному закладі, формування у дітей мотивацій до здорового способу життя, виховання учнів на гуманістичних ідеалах олімпізму.

Розпочався тиждень загальношкільною лінійкою, на якій діти виконали Державний Гімн України, ознайомилися із планом проведення Тижня спорту і закликали всіх бути небайдужими до свого здоров’я та вести здоровий спосіб життя. Після відкриття тижня учнів чекала « Весела та рухлива зарядка».

Класними керівниками були проведені класні години за темами: «Мій друг – фізична культура» - для учнів 1-2 класів, «Здоровий спосіб життя» - для учнів 3-4 класів. Також у 3 класі учнів було ознайомлено із видами спорту та розгадано кросворд.

Для школярів 1-4 класів були проведені естафети «Веселі старти». Цей традиційний вид змагань для молодших школярів завжди викликає велику радість, приносить заряд енергії і позитивний настрій як для самих учасників, так і для вчителів. Між учнями школи було змагання «Скакалочка», «Паравозик», « ... Читати далі »

Переглядів: 46 | Додав: foshkynwk | Дата: 26.09.2019 | Коментарі (0)

  

Новий 2019-2020 навчальний рік у Фошківському НВК розпочався проведенням місячника безпеки дорожнього руху « Увага! Діти на дорозі!» під керівництвом вчителя 4 класу Глевчук С.П. У рамках місячника вчителі організували і провели ряд заходів , спрямованих на вивчення правил дорожнього руху під час дороги з дому і навпаки.

Щоб нагадати дітям Правила дорожнього руху, класні керівники проводили протягом місяця інструктажі « Безпека на дорозі», «Від чого залежить безпека руху велосипедиста», «Знай та вивчай правила дорожнього руху». Було написано диктанти на тему « Увага! Діти на дорозі!» . Протягом вересня серед учнів 2-4 класів відбувся конкурс малюнків « На дорозі – небезпечно,то ж обачним бути доречно». Багато учнів виявили бажання розкрити свої творчі здібності у мистецтві. Приємно відзначити,що найактивнішими були учні 4-го класу. Малюючи тротуари,дорожні знаки ,пішоходів на проїжджій частині діти висвітлювали свої ідеї, оригінальність,фантазію. Вчителі оцінили художню майстерність,утілення оригінальної ідеї та визначили декілька найкращих робіт. 1-е місце зайняла учениця 4 класу - Бока Юлія, 2-е місце – учень 2 класу Глевчук Серафим, 3-є місце – учениця 4 класу Маковійчук Ангеліна.

Дуже цікаво пройшли «п’ятихвилинки» у 1-4 класах, де Глевчук С.П. малюнками,в доступній формі, розповіла дітям , як треба переходити вулицю, і в яких місцях.

Учні 1 класу переглядали мультфільм «Уроки тітоньки Сови. Правила дорожнього руху». Учні 2-го класу переглядали й обговорювали мультфільм « Пригоди Марка. Правила дорожнього руху». Перегляд мультфільмів викликав цікавість у дітей, вони більше дізнались про те, ... Читати далі »

Переглядів: 68 | Додав: foshkynwk | Дата: 20.09.2019 | Коментарі (0)

1 вересня 2019 року- День Знань, свято яке зібрало нашу чудову шкільну родину.Цікаво і урочисто відбулося святкування Дня знань на шкільному подвір*ї. У цей день наша школа відчинила двері для усіх дітей та їхніх батьків.Свято розпочалося Державним Гімном України. Святкову атмосферу подарували усім маленькі першокласники. Учні радували присутніх чудовими віршами та піснями про школу.

Директор школи Петрик Наталія привітала всіх присутніх з початком нового навчального року та побажала учням  високих досягнень у навчанні, незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів, пізнання світу!

Переглядів: 46 | Додав: foshkynwk | Дата: 20.09.2019 | Коментарі (0)

       7 червня 2019 року відбулися загальні збори колективу, де були присутні члени батьківського комітету, педагогічного колективу, громадськості, методист відділу освіти, молоді та спорту Ткач О.Г., які заслухали звіт директора НВК Петрик Н.П. за 2018/ 2019 навчальний рік.

          

Переглядів: 93 | Додав: foshkynwk | Дата: 10.06.2019 | Коментарі (0)

З 13 по 17 травня 2019 р у нашій школі проходив Тиждень духовності, під керівництвом вчителя 3 класу Глевчук Світлани Петрівни. Даний тиждень був насичений цікавими та змістовними заходами, що мали на меті сприяти духовному зростанню наших учнів, прищеплювати їм щиру любов до Христової науки. Класні керівники 1 - 4 класів провели години спілкування на духовну тематику : «Допомога і підтримка», « Добро та милосердя»

 

13 травня в понеділок на лінійці був оголошений план проведення тижня. Після проведення лінійки учні мали змогу передивитись мультфільм « Пригоди пророка Йони». Після перегляду учні бесідували, коментували мультфільм. Мали змогу висловити свої думки.

14 травня у вівторок вчителі з учнями читали та обговорювали Біблію для дітей. Кожен учень мав змогу висловити свою думку, також ставили запитання про Бога. Після обговорення Біблії учні 2 класу передивились мультфільм «Йосип Сліпий».

 

15 травня, вранці відбулась спільна молитва учнів за героїв Небесної сотні та полеглих воїнів, які віддали життя за нашу Батьківщину. Після молитви діти переглядали відео під назвою « Молитва за Україну».

16 травня відбулась виставка релігійних книг. Діти мали змогу перечитати, передивитись цікаві книжки. Пізніше була представлена презентація на тему « Релігії світу». Тут кожна дитина мала змогу висловити свої думки про релігію. Діти розповідали,чи вірять у Бога.

Переглядів: 87 | Додав: foshkynwk | Дата: 17.05.2019 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 9 10 »
Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Пошук
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 53
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Розробник: Попюк Петро Михайлович © 2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz