Середа, 19.02.2020, 11:24
Вітаю Вас Гість | RSS

Фошківський навчально-виховний комплекс І ступеня

Головна » Архів матеріалів

Відповідно до річного плану роботи НВК на 2019/2020 навчальний рік було проведено засідання педагогічної ради на тему: «Сучасні підходи щодо формування готовності дитини до навчання в школі» 30 січня 2020 року з порядком денним:

  1. Адаптація учнів 1 –класів до умов навчання в школі І ступеня (в умовах НУШ)

(Соціальний педагог Маковійчук Л.Ю.

Вчитель 1 класу Реуцька М.Д)

 

  1. Особливості організації освітнього процесу в умовах інклюзивного навчання в сучасній школі.

(Асистент вчителя Мавійчук Л.Ю, вчитель 3 класу Ковбіш Д.Ю)

  1. Про затвердження перспективного плану проходження курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників за накопичувальною системою на 2020 рік.

(Директор НВК І ст Петрик Н.П.)

  1. Про затвердження Положення про внутрішню систему якості освіти в Фошківському НВК І ступеня.

Дані питання були детально розглянуті, обговорені та прийняті відповідні рішення.

Переглядів: 11 | Додав: foshkynwk | Дата: 10.02.2020 | Коментарі (0)

Всі хороші книги схожі в одному, - коли ви дочитаєте до кінця, вам здається, що все це трапилося з вами, і так воно назавжди при вас і залишиться.

Е. Хемінгуей

 

З 27 по 31 січня 2020 р у Фошківському НВК І ступеня проходив тиждень дитячої книги «Країна казкова – країна книжкова». Протягом тижня було проведено багато цікавих та змістовних заходів, уроків, конкурсів, на яких діти показали свої знання, вміння,навички та творчі здібності. авданням цього тижня є заохочення дітей до читання , виховання в учнів любові до книги та культури читання.

Розпочинається тиждень урочистим відкриттям на тематичній лінійці, де вчитель 4 класу Глевчук С. П. повідомляє учнів школи про початок тижня дитячого читання, ознайомлює всіх з планом роботи та запрошує всіх бажаючих приймати участь в проведенні тижня.

 

Перший день тижня був присвячений книзі, бібліотекарем та вчителями була проведена інформаційна година "Книга - джерело знань" . А також був оголошений конкурс на найкращу стінгазету школи , присвячену «Тижню дитячої книги»

Другий день пройшов під назвою "У світі чарівної казки".Для учнів 3-4-х класів була проведена літературна подорож «Подорожуємо країною казок». ... Читати далі »

Переглядів: 13 | Додав: foshkynwk | Дата: 10.02.2020 | Коментарі (0)

   Зима дуже багата на свята, і відкриває календар одне із найулюбленіших свят для малюків – День Святого Миколая. Святий Миколай першим приходить до нас – зі святом милосердя та добра, як же приємно дарувати, турбуватися про всіх, кого любиш. Діти шалено люблять зимові свята. Вони з нетерпінням чекають їх настання, щоб зануритися в атмосферу чарівності, радості і веселощів.

Діти для святого Миколая – найрадісніші і найсвятіші створіння, які завжди потребують захисту, уваги, лагідного ставлення. Для них він і опікун, і заступник у біді, і привітний дідусь, що гладить по голівці, радує подарунками.

Малюки завжди з нетерпінням очікують на 19 грудня. Адже саме в цей час на кришталевих санях їде до нас з неба Святий Миколай. Він не оминає жодної хатини, де живе дитина. Слухняним дітям він кладе під подушку солодощі, яблука, книжки.

Ось і сьогодні 19 грудня вчителями та вихователями було підготовлено чарівне свято, яке розпочалося із ранкової музичної зустрічі, святково вбраного залу, розважальних ігор та пісень. До свята завітав Миколай, який підготував для наших діток дошкільної групи та учнів початкової школи солодкі подарунки. Дітлахи із задоволенням відповідали на загадки та кожен отримав свій подаруночок.

Позитивні емоції, гарний настрій, великий заряд е ... Читати далі »

Переглядів: 43 | Додав: foshkynwk | Дата: 26.12.2019 | Коментарі (0)

Дитина – це окрема особистість, яка має власні почуття, бажання, думки, потреби, які належить поважати!

Щорічно в Фошківському НВК І ступеня проходить Всеукраїнський тиждень прав дитини, приурочений до Міжнародного дня прав людини, який всі відзначають10 грудня .З 9 по 13 грудня в школі відбулись найрізноманітніші заходи з нагоди Дня прав і обов’язків дітей. Це і конкурси, й виставки, і опитування, а також цікаві бесіди та уроки, тематична лінійка, перегляд відеоматеріалів, розгадування правових ребусів та проведення ігор та вправ з правового виховання.

Метою всіх проведених заходів було:

  • формувати почуття самоповаги, поваги до власних прав і прав інших людей;
  • допомогти дитині зрозуміти і осмислити свої права;
  • розвиток правової компетентності учнів,відповідних умінь, навичок,здобуття досвіду захисту власних прав.
  • усвідомлення учнями зв’язку між правами і обов’язками.

Всеукраїнський тиждень права розпочався відкриттям загальношкільної лінійки ,на якій Діана Юріївна розповіла п ... Читати далі »

Переглядів: 38 | Додав: foshkynwk | Дата: 16.12.2019 | Коментарі (0)

 

       З метою формування патріотично зрілої особистості, розширення і поглиблення національно-громадянських і військово-патріотичних уявлень і знань у Фошківському НВК І ступеня з 02 по 06 грудня 2019 року було проведено тиждень військово-патріотичного виховання «Я – частинка України», в рамках якого відбулося ряд заходів.

Розпочався тиждень загальношкільною лінійкою, на якій вчитель 4 класу Глевчук С.П. ознайомила учнів із темою, метою та завданням тижня.

Цього ж дня вчителі провели бесіду на тему «Жити в злагоді та мирі».

Відбулось змагання з підтягування на перекладині між учнями 3 класу. Інші учні вболівали за своїх друзів,підтримували їх.

Для учнів 2-4 класів була проведена вікторина « Що ми знаємо про Україну?». Діти із цікавістю виконували свої завдання,показали високий рівень знань.

Учні 1-4 класів виготовляли плакати-привітання бійцям АТО з наступаючим Днем Збройних Сил України. Всі діти написали свої побажання.

Учні 1 класу ... Читати далі »

Переглядів: 26 | Додав: foshkynwk | Дата: 09.12.2019 | Коментарі (0)

   

Відповідно до річного плану роботи НВК, з метою розкриття творчого потенціалу педагогічних працівників, підвищення їх професійної майстерності, було проведено педагогічну раду на тему: «Формування читацької компетентності молодших школярів та дошкільнят» 28 листопада 2019 року.

Дана педрада пройшла у формі круглого стола, з елементами презентацій педагогічними працівниками своїх доробок з даної теми.

На педраді розглядалися наступні питання:

  1. «Формування читацької компетентності молодших школярів, згідно концепції НУШ»

(Інформація Глевчук Г.В.)

  1. Стан викладання та рівня знань, умінь і навичок з читання молодших школярів та дітей 5-го віку

(Довідка Петрик Н.П.)

3. Цікаві вправи та дидактичні ігри з читання для дошкільнят.

(Презентація доробок,

... Читати далі »

Переглядів: 35 | Додав: foshkynwk | Дата: 09.12.2019 | Коментарі (0)

Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров'я берегти. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить - і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись.
Тому традиційно в нашій школі проводиться тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

В рамках тижня класними керівниками були проведені бесіди на тему «Правила для пішоходів», «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Безпека дорожнього руху – це життя!» з використанням відео-презентацій та навчальних мультфільмів.

Учні 3-х класів на протязі тижня виготовляли дитячу стін газету під назвою «Безпека на дорозі». Учні 4 класу із зацікавленням виготовляли макет світлофора на дорозі також активно працювали й учні 2 класу виготовляючи шаблони дорожніх знаків. Також дітям цікаво було розгадувати кросворди та відгадувати загадки.

На завершення тижня учні отримали пам’ятки « Будь уважним на дорозі».
Ми впевнені, що діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров'я!

... Читати далі »

Переглядів: 34 | Додав: foshkynwk | Дата: 09.12.2019 | Коментарі (0)

 

«Школа майбутнього повинна найповніше використовувати

для гармонійного розвитку людини все, що дає природа…

Уже через це ми повинні берегти

і поповнювати природні багатства, які маємо»

В.О.Сухомлинський

З метою поліпшення благоустрою та санітарного стану навколишнього середовища у Фошківському НВК було проведено тиждень благоустрою з 21.10 по 25.10.2019р.

... Читати далі »

Переглядів: 42 | Додав: foshkynwk | Дата: 29.11.2019 | Коментарі (0)

   

Ой, яка чудова – українська мова!
Не загинула вона у течії віків.
Мова солов’їна, мова колискова
Рідного народу і моїх батьків

 

Тиждень української писемності та мови

 

 

З колисковою материнською піснею, тихою казкою, доброю ласкою. Світ – мов казка. І пізнаємо ми його за допомогою слова. Словесність – початок усіх наук. Вона джерело, звідки починається струмок, який ширшає, набирає сили і розливається могутньою рікою.

Уже традиційно у перші тижні листопада в Фошківському НВК І ступеня проходить Тиждень української мови, приурочений до Дня української писемності та мови, який всі українці світу відзначають 9 листопада. З 4 по 8 листопада в школі відбулись найрізноманітніші заходи з нагоди Дня писемності. Це і конкурси, й виставки, і змагання, а також цікаві уроки про скарби рідного слова, тематична лінійка, перегляд відеоматеріалів, розгадування мовознавчих загадок тощо. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси української мови, вшанувати пам'ять про видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є

Метою всіх проведених заходів було:

... Читати далі »

Переглядів: 41 | Додав: foshkynwk | Дата: 29.11.2019 | Коментарі (0)

25 жовтня 2019 року в Фошківському НВК І ст відбулася зустріч з пожежниками управління ДСНС в Путильському районі. Пожежники під час заходу вихованцям дошкільної групи та учням продемонстровали пожежний автомобіль зі всіма пожежними спорядженнями. Цікаво і захопливо пожежники розповіли про свою професію. Переконали дітей про те, що справа, яку вони виконують є дуже важливою, оскільки вони рятують від пожеж будівлі, поля, ліси та людські життя. Працівники пожежного управління розповіли, що кожен їх працівник є мужнім і сміливим, а також завжди готовий рятувати людей.

Рятувальна команда цікаво розкрила учням, вихованцям та працівникам основні питання пожежної безпеки, а саме: причини і наслідки загоряння, правила поведінки у задимленому приміщенні, евакуація з нього…

Кульмінацією зустрічі було те, як один із працівників пожежної охорони вміло продемонстрував як працює технічне обладнання. На прохання школярів пролунала уже знайома всім сирена пожежної машини.

Ця зустріч сприяла виробленню в учнів навичок і умінь грамотно й чітко діяти в різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого життя та здоров*я.

Дирекція НВК висловлює щиру подяку керівництву пожежної служби, рятівникам пожежної служби, водію пожежної автомашини за вмілу і швидку організацію зустрічі з учнями, за високий професійний рівень у розкритті основних питань пожежної безпеки. Ба ... Читати далі »

Переглядів: 58 | Додав: foshkynwk | Дата: 06.11.2019 | Коментарі (0)

1 2 3 ... 9 10 »
Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Пошук
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 53
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Розробник: Попюк Петро Михайлович © 2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz