П`ятниця, 19.04.2024, 01:23
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 56
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Фошківський навчально-виховний комплекс


План – конспект відкритого уроку
«Математика»
(проведений вчителем 3 класу
Труфин Аліною Петрівною 23.10.2012року)
Тема: Розв’язування прикладів та задач, що містять множення числа «7».Рівняння на знаходження невідомого від’ємника.
Мета: Ознайомлення учнів з рівняннями на знаходження невідомого від’ємника, виправляти їх у засвоєнні на пам’ять таблиці множення числа «7», формувати у них навички швидких обчислень у межах вивченого матеріалу, удосконалювати вміння учнів розв’язувати задачі двома способами, закріплювати вміння аналізувати і розв’язувати текстові задачі; розвивати увагу, пам’ять, математичне мовлення, кмітливість, креативність, логічне мислення; виховувати любов до праці, до людей різних професій, до математики як науки, акуратність, охайність, дружелюбність, колективізм.
Обладнання:індивідуальна картка, таблиця «Таблиця множення числа 7», таблиця «Як знайти невідомий від’ємник», схематичне зображення гри «Мовчанка», конверти із засушеним листям (дуба, берези, осики, вільхи, ліщини), підручник Математика для 3кл. (за Богдановичем М. В.), приклади для самостійної роботи (на форматі а-3), іграшка каченя.
Тип уроку:комбінований
Клас: 3
Література:
1.Початкове навчання та виховання №28 (284) Жовтень 2011р.
2.Уроки математики – 3клас. Посібник для вчителя – Тернопіль: Навчальна книга – Богдан, 2010 – 208с.

План уроку
І.Організація учнів до уроку
1.1.Привітання з учнями класу
1.2.Перевірка готовності робочих місць учнів до уроку
1.3.Створення сприятливого психологічного комфорту та емоційного
настрою(девіз).
ІІ. Контроль, корекція та закріплення знань, формування, умінь та навичок учнів
2.1.Перевірка домашнього завдання (повна – фронтальне та усне
опитування)
2.2.Геометрична хвилинка
2.3.Каліграфічна хвилинка
2.4.Опитування учнів
2.4.1.Письмове індивідуальне опитування учнів (робота на
індивідуальних картках)
2.4.2. Усне фронтальне опитування на закріплення знань таблицімноження числа «7».(проведення гри «Отримав іграшку – дай
відповідь»)
а) інструктаж до виконання гри
б) проведення гри
2.4.3.Усне індивідуальне опитування (проведення гри «Мовчанка» за
схемою)
2.4.4.Письмове індивідуальне опитування (проведення
математичного диктанту)
ІІІ. Вивчення нового матеріалу
3.1. Оголошення теми, мети та мотивація навчальної діяльності учнів на
уроці
3.2. Підготовча робота
3.3. Вивчення нового матеріалу
3.4. Первинне закріплення
Фізкультхвилинка
ІV. Закріплення та узагальнення знань, формування навичок та вмінь
4.1. Розв’язування прикладів
4.1.1. Обчислення виразів (№247, с.41-усно)
4.1.2. Робота над вправою (№248, с.41-усно)
4.2. Робота над задачами
4.2.1. Робота над задачею (№249, с.41-письмово, 1 учень біля дошки решта на місцях)
4.2.2. Робота над задачею (№250, с.41-письмово, самостійно з коментуванням)
V. Підсумок уроку
5.1. Підсумкова бесіда
5.2. Оцінювання роботи учнів на уроці
5.3. Задавання домашнього завдання
5.3.1. Інструктаж до виконання домашнього завдання
5.4. Заключне слово вчителя
Хід уроку
І. Організація класу до уроку
1.1. Привітання з учнями класу
Пролунав уже дзвінок,
всіх покликав на урок.
Працюватьбудем стара ... Читати далі »
Переглядів: 15372 | Додав: Natali | Дата: 01.12.2012 | Коментарі (0)