Понеділок, 22.01.2018, 20:43
Вітаю Вас Гість | RSS

Фошківський навчально-виховний комплекс І ступеня

Візитка НВК

Візитна картка 

Фошківського

навчально - виховного комплексу 
І ступеня

 

 

 

Поштова адреса:  59107, Чернівецька область, Путильський район,

                                        с. Фошки,вул. Центральна 15

Телефон:                       2-41-93

 

Оазисом нашого НВК є любов, тепло,затишок та доброта.

«Здорові, щасливі та розвинені діти » візитка закладу.

Наш навчально- виховний комплекс включає 2 підрозділи: дошкільна група та початкові класи.  Заклад засновано у 1995 році. За 17 років свого існування ми випустили понад 350 дітлахів і сьогодні кожного дня 44 веселих, допитливих, життєрадісних дітей  відчиняють двері нашого  привітного дому, де турботою та піклуванням їх оточують наші талановиті, творчі, вихователі, вчителі та люблячі працівники.

   В НВК створено непогану матеріально-технічну базу, в ньому створене належне розвивальне середовище. Сьогодні в  закладі функціонує 1 дошкільна різновікова  група з цілодобовим перебуванням дітей, з віком від 3 до 6 та 4 початкові класи.

 

        Науково-методична проблема, над якою працює НВК: 

« Наступність дошкільної, початкової та середньої освіти»

Актуальність проблеми. В зв’язку із розвитком та вдосконаленням системи освіти України, зміною стереотипів навчання і виховання ,питання наступності дитячого садка і школи постає як одне з актуальних і важливих питань.

Наступність – це встановлення взаємозв’язку між суміжними ланками системи освіти з метою послідовного розв’язання завдань навчання і виховання.

Основний зміст. Наступність ДНЗ і школи передбачає взаємозв’язок змісту їхньої виховно – освітньої роботи, методів її здійснення. Наступністю ДНЗ і школи передбачається, з одного боку , передання дітей до школи з таким рівнем суспільного розвитку і вихованості , який би відповідав вимогам шкільного навчання , з другого – спирання школи на ті знання , уміння, якості, якими вже збагатилися вони в

дошкільному закладі, активне використання цих надбань для подальшого розвитку учнів.

  У закладі створений психологічний комфорт для дітей, оптимальні умови для повноцінного розвитку їх особистості, творчого мислення, уяви, фантазії, пізнавальних здібностей. Створені освітньо-виховні осередки, що дають кожній дитині змогу знайти собі справу по душі, відповідно до своїх інтересів, уподобань, індивідуального розвитку. Малеча із задоволенням навчається граючись.

   Для дітей обладнаний спортивно-ігровий зал, створений спортивний майданчик, стадіон, у групі створені куточки природи,читача, народознавчства, куточок «Лікарня», «Магазин», «Перукарня»

 

 

   Одне з основних направлень роботи в НВК- це еколого- валеологічне виховання.

         Головною метою є забезпечення комплексного вирішення педагогічних , гігієнічних , лікувально – профілактичних засобів для зміцнення здоровя дітей.

 

Система еколого- валеологічного виховання сприяє формуванню світогляду дітей, вихованню почуття особистої відповідальності за збереження і примноження природних багатств, поєднанню емоційного та інтелектуального сприйняття природи з спрактичною природоохоронною діяльністю.

 

Зокрема: підгодовування птахів узимку, озеленення території навчально –виховного комплексу , посадка квітів , дерев та догляд за ними , очищення джерел своєї місцевості.

 

 

 

В НВК працює гурток:

  • екологічний - "Лісовичок"

- керівник Фошка Марія Миколаївна 

 

Гурткова робота

 

Назва гуртка

Кількість дітей

Вихователь

Час роботи

1

 

« Лісовичок»

5

Фошка М. М.

Четвер

15.30 - 1600

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     У дошкільній групі чудовий фізкультурний зал – світлий, просторий, оснащений переносним та дрібним інвентарем.. Дбають у нашому садку і про струнку систему фізкультурних занять (теплої пори року проводять їх тільки на повітрі на чудовому спортивному майданчику) змістовні прогулянки і про комплексне загартування. Не забувають тут і про гарне висококалорійне харчування малюків, досвідчені кухарі готують дуже смачно.

     У нас працюють 9 знаючих і досвідчених педагогів: 2 вихователі, 1 музичний керівник,6 вчителів. Педагоги в атмосфері доброзичливості, поваги до дітей проводять з ними уроки та  ігри-заняття з народознавства, ознайомлення з  малювання, художньої літератури, музики і співів,  вчаться лічити та читати, дають знання з валеології, екології, з протипожежної безпеки та правил дорожнього руху, правової освіти, вчать спілкуватися рідною мовою, налагоджувати стосунки з однолітками в колективі. Використовують в своїй роботі театралізовану діяльність, розвиваючі та творчі ігри, нові технології.

 

 

 

Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Пошук
Календар
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 47
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Розробник: Попюк Петро Михайлович © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz